Меню

Інтелектуальна битва найрозумніших

Розміщено: Лютий 21, 2019 в 1:25 pm

NEWS

21 лютого команда учнів нашої школи взяла участь в інтелектуальному брейн-ринзі, який проводився на базі КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва» серед чотирьох команд закладів освіти Володарського району.

До учасників змагань з вітальним словом звернулася І. Д. Рабенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Володарського ЦТДЮ, яка наголосила на важливості постійного інтелектуального розвитку й самовдосконалення для сучасного школяра та висловила сподівання, що діти зможуть не тільки виявити знання, а й отримати масу позитивних емоцій від інтелектуального спілкування. Також ознайомила учасників із правилами та етапами проходження гри. 3магання проходили у три тури: два відбірних по дві команди та фінальний з двома командами, які перемогли в перших двох турах.

Запитання, підготовлені авторами, були непростими, але і рівень команд, що брали участь у змаганнях, був відповідним. Від учасників вимагалися не лише розум, логіка, ерудиція, а й вміння працювати в команді й швидкість реакції. Протягом гри вихованці нашої школи виявили хороші знання, кмітливість та логічне мислення.

У фінальному раунді зустрілися дві команди. І виявити найсильнішого вдалося тільки на додатковому запитанні.

Вітаємо наших юних ерудитів, команду «1+1», які вийшли у фінал і здобули почесне ІІ місце! Бажаємо учням та їхнім наставникам успіхів, звершень та впевнених перемог надалі!

Поділитись: