Меню

Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?

Розміщено: Лютий 5, 2019 в 10:11 am

NEWS

5 лютого за ініціативи уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбулася Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні. До заходу долучилися й учні та вчителі Володарської спеціалізованої школи-інтернату.

У межах акції класні керівники та вихователі провели уроки для учнів 7–11 класів на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». Матеріали до уроку розробила національна експертка із захисту дітей від насильства офісу уповноваженого Президента України з прав дитини Анастасія Дьякова спільно з кіберполіцією Києва та ювенальною превенцією Національної поліції України.

Учні з цікавістю переглянули відеоролик «ONLINЕ сексуальне насильство», зміст якого змусив замислитися старшокласників над питанням відповідальності за власні вчинки, сприяв формуванню толерантного ставлення до однолітків, націлював шукати вихід з нестандартних ситуацій, та поділилися враженнями від побаченого.

Педагоги обговорили зі школярами такі поняття, як секстинг та онлайн-грумінг. Діти дізналися, як вберегти себе в мережі від подібних явищ.

У цілому, мета заходу – привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернету, розглянути шляхи пошуку виходу з небезпечних ситуацій.

Наприкінці уроків педагоги звернули увагу учнів на те, куди потрібно звертатися за допомогою в разі небезпеки.

Поділитись: