Меню

Калейдоскоп захоплень

Розміщено: Листопад 14, 2022 в 8:05 pm

NEWS

Чим корисні для дитини шкільні гуртки? Насамперед, це – цікаво та весело! Шкільний вік – це той час, коли можна спробувати різні напрями. Великий спектр гуртків Володарської спеціалізованої школи-інтернату надає дитині таку можливість. Успішній людині в сучасному світі замало уявлення про щось – вона має вміти це робити!

Заняття в гуртку «Креатив» передбачають створення оригінальних і корисних речей, розвивають творчу фантазію, потенціал дитини, уважність, старанність та мистецький смак.

Вихованці навчаються шити та моделювати одяг, дізнаються секрети сучасної моди, фантазують, пробують себе в образі моделі. Це та багато іншого відкривають на заняттях гуртка «Швейний».

На гуртку «Перукарська майстерність» учні опановують корисні навички та фахові практичні вміння з перукарської справи, створюють стильні та сучасні образи, відточують майстерність у створенні повсякденних та святкових зачісок.

Гурток «Кулінар» допомагає розкрити таємниці страв. Нещодавно діти приготували крем-суп з фрикадельками та крутонами й підтвердили свої знання про те, що перша страва – це не лише корисно, але й смачно…

Цілеспрямоване поєднання шкільної і позашкільної стратегії – запорука повноцінного виховання особистості і тому має велике майбутнє.

Поділитись: