Меню

Колектив школи вдосконалював навички евакуації

Розміщено: Грудень 17, 2019 в 11:17 am

NEWS

Після трагічних подій у Одеському коледжі економіки працівники 6-ДПРЧ смт Володарка проводять ретельне відпрацювання місць концентрації молоді, серед них – заклади освіти. Найважливішою складовою подібних перевірок є навчальні евакуації, адже саме від того, наскільки швидко учні залишать будівлю закладу, залежить їхнє життя та здоров’я.

З метою проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» та вдосконалення практичних навичок учасників освітнього процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій 17 грудня вогнеборці завітали в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Посеред навчального дня пролунав сигнал «Тривога!» – і учні під чітким контролем учителів організовано, без паніки залишили будівлю навчального корпусу. За лічені хвилини на подвір’я закладу приїхав пожежний автомобіль. Рятувальники розгорнули пожежні шланги для гасіння умовного загоряння в одноому з класів на першому поверсі. Інша група пожежників провела розвідку та пошук людей на другому. Діти на власні очі побачили, як проводиться гасіння умовної пожежі та евакуація учениці, яка через неуважність повернулася в «палаючу» будівлю.

Школярі зацікавлено слухали розповідь пожежних та ставили запитання. Після проведення заходів рятувальники продемонстрували устаткування пожежної машини та правильність проведення бойового розгортання.

Насамкінець діти подякували працівникам пожежної частини та пообіцяли дотримуватися правил у різних життєвих ситуаціях.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978