Меню

Космос не мрія, а дійсність

Розміщено: Квітень 12, 2021 в 8:06 am

NEWS

Сьогодні розвиток будь-якої сфери діяльності людства неможливо уявити без використання космічних технологій. 

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі й Всесвітній день авіації та космонавтики, який приурочений першому польоту людини в космос. До його відзначення долучились і учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату, взявши участь у різних заходах, зокрема старшокласники показали свої знання в онлайн-вікторині «Космос відомий і невідомий». 

Найерудованішими «космознавцями» стали Шишина Яніна та Паламарчук Анна, друге місце посів Влад Підкаура, на один бал від нього відстав Остап Улешенко, який і зайняв почесне третє місце.

Семикласники під час години спілкування «Космос не мрія, а дійсність», яка відбулася в режимі онлайн, дізналися про історію розвитку космічної галузі, її успіхи та перспективи в нових соціально-економічних умовах.

Учні 6-Б класу з великим задоволенням поринули у світ космосу та переглянули відеоповідомлення, яке підготувала їхня однокласниця Колісник Анна.

«Per aspera ad astra» – саме цей напис над дверима Національного музею космонавтики імені Сергія Корольова у Житомирі зустрічає своїх відвідувачів. Дев’ятикласники здійснили віртуальну прогулянку його експозиціями, обговорили останні досягнення та цікаві факти розвитку української космічної галузі.

Усі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку цієї галузі.

Поділитись: