Меню

Козацькі розваги

Розміщено: Жовтень 14, 2019 в 9:06 am

NEWS

День українського козацтва – це данини всім козакам, які зробили значний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

До Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня для учнів 5-7 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату в шкільному медіацентрі пройшла конкурсно-розважальна програма «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух». Курені «Козацька шабля» та «Січовики» взяли активну участь у конкурсах: «Козак-інтелектуал», «Народ скаже, як зав’яже», «Козацький майстер-шеф», «Пластуни», «Кращий оселедець» тощо. Під час змагань учасники виявили блискучі знання історії доби українського козацтва.

Захід пройшов весело та жваво. З невеликим відривом перемогу здобув курінь «Січовики». Під кінець свята бібліотекар запросила всіх ознайомитися з виставкою літератури про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України.

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4363471 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978