Меню

Кращий Інтернет починається з тебе

Розміщено: Лютий 11, 2019 в 8:25 am

NEWS

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості інформації, а й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж. Щоб повноцінно орієнтуватися у віртуальному просторі, дитині необхідно навчитися отримувати великі потоки інформації та дотримуватися основних правил безпеки в режимі онлайн.

Тому з 4 по 8 лютого в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулися цікаві та корисні заходи до Дня безпечного Інтернету «Безпека дітей в Інтернеті». Школярі були ознайомлені з правилами поводження в електронній «павутині», дізналися про використання різноманітних антивірусних і антишпигунських програм тощо.

У межах акції #STOP_SEXтинг педагоги провели відкриті години спілкування для учнів 7-11 класів. Учителі та вихователі обговорили зі школярами такі поняття, як секстинг та онлайн-грумінг. Діти дізналися, як вберегти себе в мережі від подібних явищ.

Щоб закріпити отримані знання, усі школярі написали ще й диктанти. Учні початкових класів створили малюнки на тему «Безпека дітей в Інтернеті».

Під час тренінгу «Он-ляндія – безпечна країна» шестикласники отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили. З допомогою педагогів діти підготували змістовні презентації, повідомлення та буклети. Пожвавлення викликала в них гра «Відтвори емоцію смайлика», яка допомогла зрозуміти, що можна весело спілкуватися й без Інтернету.

У світ захопливої рольової гри поринули й учні 5 класу. Діти показували різні способи вітання без слів, писали анонімні побажання, щоб інші учасники гри відгадали, кому вони адресовані. Об’єднавшись у групи, учні вирішували питання щодо користування мережею, а потім презентували свої відповіді.

Тиждень навчив дітей багатьох правил поведінки в Інтернеті та відзначив позитивні моменти користування мережею.

Поділитись: