Меню

Маленький крок у велику науку

Розміщено: Жовтень 22, 2018 в 7:32 am

NEWS

За сприяння департаменту освіти і науки КОДА, Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» 22 жовтня на базі фізико-математичного факультету Національно технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася обласна профільна наукова школа «Технологія організації та здійснення наукового дослідження з математики». У заході взяли участь і юні науковці КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Перед присутніми з вітальним словом виступив В. В. Ванін, декан фізико-математичного факультету, зокрема, побажав дітям успіхів у наукових пошуках і дослідженнях та запросив здібних учнів на навчання.

З цікавістю обдарована молодь слухала доповіді О. І. Клесова, завідувача кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей, про сучасні тенденції та проблематику наукових досліджень, О. В. Матвійчука, кандидата педагогічних наук, про значення фізики в сучасному житті людини та наукових дослідженнях, які підсилювалися відеороликами.

Продовжилася робота школи мотиваційно-навчальним практикумом. В аудиторії Т. В. Авдєєва, старший викладач кафедри математичної фізики, презентувала результати наукових досліджень та звернула увагу присутніх на типові помилки під час написання наукових робіт.

Юні фізики, юні астрономи та їхні наставники побували в науково-дослідних лабораторіях, у яких ознайомилися із використанням наднизьких температур у різних галузях науки, техніки, а також їм продемонстрували видовищні досліди з фізики.

Завершився захід пізнавальною екскурсією до Державного політехнічного музею та науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, у ході якої юні науковці отримали багато цікавої та корисної інформації.

 

 

Поділитись: