Меню

Мандрівка садом «Зарубіжна література»

Розміщено: Березень 22, 2021 в 7:32 am

NEWS

Із користю та цікаво відбувся тиждень зарубіжної літератури у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті. Кожен день був насичений різноманітними заходами.

Школярі з плакатів дізналися про письменників різних національних літератур, які так чи інакше були пов’язані з нашою Батьківщиною.

Учні 5-11 класів старанно підготувалися до конкурсу на кращу стінгазету та лепбук  «Я рекламую улюблену книжку». Творчість завжди неповторна. Вона спонукає дітей до пошуку, до нових ідей, до розвитку. Учні із задоволенням знайомилися з презентованим матеріалом, який був представлений у фойє школи, адже цікаво, що рекламують інші. А рекламують різне. Найкращими визнані стіннівки, зроблені ученицею 9 класу Осадченко Кариною та ученицею 11 класу Галінською Ангеліною.

Переможцем у шкільному чемпіонаті «Майстер розгадування кросворду» став учень 6-А класу Рябчун Даніель.

Із нетерпінням чекали учні на поетичний конкурс читців поезії «Голоси поетів світу». Кращими декламаторами віршів улюблених поетів визнано учнів 6-Б класу: Титаренко Тетяну та Дорубайло Анюту.

Жваво відбувалися ігрові перерви: «Світ пазлів», «Незвичайні кубики». Діти були задоволені насамперед тим, що за свої знання отримували солодощі.

Цікаве літературне свято «Подорож до країни казок» пройшло у формі змагань  між хлопцями і дівчатами 5 класу. На дійство завітали Добра і Зла Феї. Мультимедійна підтримка, веселі цікаві завдання підкреслили не тільки знання програмового матеріалу, а й творче та нестандартне мислення, зробили захід яскравим і насиченим.

 Сподіваємося, що учні нашої школи отримали приємні враження та змогли знайти себе в творчості.

Поділитись: