Меню

Математика для життя

Розміщено: Травень 30, 2019 в 6:49 am

NEWS

Нова українська школа – це не лише теорія, а й практика. І цю гіпотезу успішно доводять педагоги та школярі.

Учні 5 класу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» мають задовільний творчий потенціал, проте їм досить важко сконцентруватися на тривалому виконанні одноманітних серйозних завдань. Отриманий бал часто поступається місцем інтересу. Тому, щоб активізувати увагу школярів, сформувати вміння застосовувати теоретичні знання з математики, фізичної культури, основ здоров’я для розв’язання життєвих ситуацій, 29 травня відбувся інтегрований урок «Математика для життя», яке організували й провели вчителі-методисти Косовський  А. І., Некраш  Т. В., Смілянська  Т. В. та старші вчителі Миронюк  В. І., Гайдай  Н. О. Заняття розпочалося із шикування на стадіоні та розминки, під час якої юні математики повторили формули периметру, шляху, швидкості, часу, одиниці вимірювання величин.

У цікавій формі діти розподілилися по групах. На локації «Стадіон» діти визначали власну загальну і спортивну швидкості при ходьбі та вимірювали пульс до фізичного навантаження і після. Результати записувалися в Лист здоров’я.

Тіниста шкільна доріжка зустріла любителів швидкісного бігу. На станції «Алея» учні продемонструвалисвою спритність та порівняли середню швидкість хлопчиків і дівчат.

Математичні знання знадобилися майбутнім архітекторам на локації «Берізка». Без вимірювальних приладів за допомогою міні-кроків вони визначали периметр шкільного корпусу.

Конкурси «Знавці формул» та «Мовознавці» додали балів у скарбничку кожної команди-учасниці.

Усі етапи уроку були взаємопов’язаними, перехід від одного до іншого був обґрунтованим та логічним, час розподілений раціонально. А головне –поєднання цікавих навчальних предметів та тем дало можливість краще засвоїти навчальний матеріал і застосувати в житті. Такі уроки дітям у задоволення!

Поділитись: