Меню

Медичний огляд учнів проведено!

Розміщено: Жовтень 25, 2018 в 8:59 am

NEWS

Разом із буденними клопотами батькам додається ще один – обов’язковий медичний огляд дитини. Для цього їм дуже часто доводиться відпрошуватися з роботи, щоб відвести дитину в поліклініку, а ще трішки понервувати через величезні черги та незручності.

Щоб не тиснутися в коридорах поліклініки, учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» щороку проходять медичний огляд у закладі. Перед медичним оглядом школярі обов’язково здувають аналізи.

Так було і цього разу. 17 і 24 жовтня дітей оглянули спеціалісти КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня № 2» м. Біла Церква. Педагоги разом із медичним персоналом закладу вели кожен клас до лікарів, які вже чекали дітей. Також були присутні й деякі батьки. Спеціалісти по черзі оглядали учнів, а головне – не для галочки, бо перевіряли зір, вимірювали тиск, зріст, вагу, запитували, на що скаржаться юні пацієнти. Насамкінець медичного огляду дітей оглянув педіатр і зробив певні висновки. Крім цього, було визначено, у якій групі на уроці фізкультури школяр має займатися: основній, спеціальній чи підготовчій. Батькам та медичним працівникам закладу спеціалісти Київської обласної дитячої лікарні № 2 надали необхідні рекомендації з питань лікування, обстеження та подальшого спостереження у лікарів.

Поділитись: