Меню

Ми вам даруємо тепло своїх сердець

Розміщено: Жовтень 4, 2019 в 8:59 am

NEWS

Із року в рік учитель продовжує себе в своїх учнях – його думки, почуття щиро віддані дітям. Діти ж віддячують своїм наставникам любов’ю та повагою. Найяскравіше почуття вдячних вихованців проявляються в День працівників освіти. Це день квітів, щирих привітань, яскравих листівок, оригінальних стіннівок, учнівського самоврядування, психолого-педагогічного семінару і, звісно, неперевершеного святкового концерту. Усе це було для талановитих педагогів і невтомних трудівників Володарської спеціалізованої школи-інтернату від найкращих учнів Київщини.

Ранок 4 жовтня зустрів привітно працівників закладу. Ще по дорозі на свої робочі місця вони ознайомилися із святковими стіннівками, які підготували учні школи, та прекрасними вітальними листівками на дверях класних кімнат.

Щоб учителі та вихователі відчули святковість осіннього дня, старшокласники взяли на себе роль педагогів. Вони, подолавши схвильованість та старанно підготувавшись, уперше в житті провели власні уроки та відчули на собі обов’язки директора і його заступників.

Педагоги ж не гаяли часу даремно: для них у медіацентрі відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами тренінгу.

Але найприємніше чекало всіх у актовій залі, де зібралася велика шкільна родина на святкове дійство. Цього року воно було особливим, адже учнівське самоврядування під керівництвом педагога-організатора Бербер  Т. Б. та заступника директора з виховної роботи Серпутько  Л. В. підготували неперевершений концерт. Тут були представлені виступи вокальних та хореографічних колективів, які перепліталися із щирими привітаннями та веселими відеороликами, у яких педагоги побачили себе трішки з іншого боку.

Звичайно ж, не обійшлося і без привітань від директора та його заступників, котрі, не шкодуючи щирих слів, дякували працівникам за роботу.

Подякою за свято були щирі усмішки та гучні оплески присутніх у залі.

У цей день емоції просто зашкалювали. Море сліз радості й океан сміху були візитівкою цього прекрасного свята.

Отже, дорогі працівники закладу, ще раз вітаємо вас із Днем працівників освіти й зичимо, щоб вам завжди всміхалася доля й дарувала міцне здоров’я й довголіття.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978