Меню

Ми за чисте довкілля

Розміщено: Березень 21, 2019 в 7:25 am

NEWS

Дбати про чистоту навколишнього середовища повинна кожна людина. Адже природа – це наш дім, а ми – господарі в нім.

Уже стало традицією на початку весни наводити лад на території та навколо школи. Тому з великим задоволенням і трішки з сумом в очах 21 березня учні й працівники Володарської спеціалізованої школи-інтернату долучилися до челенджу «Ми за чисте довкілля».

Найбільші сподівання у цей період покладалися на учнівську молодь, яка своєю участю в природоохоронних заходах не лише формує відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану. Ніхто цього дня не стояв осторонь справ. Зокрема, учні молодших класів, озброївшись рукавичками та пакетами для сміття, прибрали від різного побутового непотребу узбіччя дороги та берег річки Рось.

На жаль, шокуючі картини в лісах стали звичним явищем. Про те, що не можна залишати сміття, недопалки і вогнища, знають усі, але проблем від цього не меншає. Учні 5-6 класів активно працювали в цьому напрямку: прибрали найближчі лісові стежки від розкиданих папірців, поліетиленових пакетів, порожніх бляшанок, пластикових пляшок, що залишили недобросовісні відпочивальники.

Старшокласники теж не відставали від своїх молодших товаришів. Вони звільнили від торішнього опалого листя стадіон та дитячий майданчик, які стали ще привабливішими.

Ось так, крок за кроком, спільними зусиллями екологічна акція дала свої позитивні результати – школа і територія навколо неї стали чистішими й гарнішими. Але не забуваймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Поділитись: