Меню

На шляху до успіху

Розміщено: Грудень 12, 2018 в 9:08 am

NEWS

12 грудня у 5 класі Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулася година спілкування «На шляху до успіху», яку провела вихователь Н. О.  Гайдай.

Розпочався захід із цікавої притчі про мудрого царя, яка налаштувала дітей на змістовну і відповідальну роботу. Під час заняття учні навчилися визначати складові успіху. Діти створили власну формулу, розвивали прагнення до саморозвитку, самовдосконалення. Поділившись за допомогою різнокольорових кружечків на групи, школярі брали активну участь в обговореннях, визначали мету і ціль для досягнення успіху та планували реальні кроки для їхньої реалізації.

Із запропонованих дій учні вибирали ті, які, на думку їхньої групи, складають шлях до успіху, та вибудовували сходинки до вершини. Дізналися, що найважливішою з них є навчання.

Також заселили «мешканцями» свою Країну мрій. Завдання «Коло ідей», «Мозковий штурм», «Східці успіху», «Без труда – нема плода» тощо допомогли присутнім отримати ті знання, які допоможуть у майбутньому стати успішною людиною, яка вірить у свої сили і завжди бажає добра та щастя іншим.

Поділитись: