Меню

Написання олімпіад «Олімпус»

Розміщено: Листопад 21, 2018 в 5:21 am

NEWS

Життя Володарської спеціалізованої школи-інтернату цікаве й насичене. Щодня на дітей чекають незвичайні уроки, виховні заходи, гурткові заняття. Крім цього, учні є активними учасниками Всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

З 19 по 22 листопада школярі взяли участь в осінній сесії учнівських олімпіад з навчальних предметів «Олімпус». Цьогорічні олімпіади внесли різноманітність у систему знань, стали цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм та зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Найбільш активними були шестикласники. Учні виконували завдання декількох олімпіад.

Усі учасники, а їх 69, відповідально поставилися до цього: уважно ознайомилися із процедурою проведення олімпіад та виконанням завдань. До кожного з них у тестах було запропоновано 4 варіанти відповідей, із яких правильним могли бути один або кілька варіантів. Хоча справжнім «випробуванням» для дітей стало не виконання тестів, а заповнення бланка відповідей, на якому не можна робити виправлення та потрібно наносити позначки за зразком, адже результати перевірятиме комп’ютер. Ця процедура вимагала великої уваги та повної зосередженості.

Кожен учасник цьогорічної сесії виконав завдання вчасно. Діти старанно до цього підготувалися, повторивши вивчений протягом трьох місяців матеріал. Учні усвідомили, що, розв’язуючи складні завдання «Олімпусу» сьогодні, взавтра легко подолають будь-які життєві.

 

Поділитись: