Меню

Нас зібрала одна природа

Розміщено: Квітень 20, 2019 в 4:31 am

NEWS

З 15 по 20 квітня у Володарській спеціалізованій школі-інтернат відбувся Тиждень екології, у рамках якого було проведено ряд заходів під гаслом «Нас зібрала одна природа».

Велике зацікавлення викликала акція «Обіцянка Землі». Усі охочі: учні та вчителі – змогли написати обіцянку, виконання якої сприятиме збереженню природи.

Для молодших школярів Врублівська Катерина та Дмитрук Естер  провели веселі перерви. Учні змагалися у кмітливості та винахідливості, показуючи свої знання про природу.

Цікаво та змістовно пройшов і усний журнал «Сортуй сміття – бережи довкілля». Одинадцятикласники розповіли учням 5 класу про види сміття, його вплив на природу та здоров’я людини, про способи сортування сміття в Україні та закордоном. Роз’яснили роль кожної людини у збереженні довкілля. На завершення старшокласники провели вікторину на екологічну тему, а також змагання на правильне сортування сміття.

Із великим задоволенням учні шостого класу взяли участь у інтелектуальній грі «Природничий марафон», яка зацікавила юних любителів природи. Учитель влаштувала справжнє випробування для дітей. Найцікавішим для них виявилося завданням – перегляд та впізнання відеосюжетів з природними процесами.

Протягом тижня тривав конкурс малюнків «Земля – наш дім, і нам жити в нім», під час якого школярі мали змогу виставляти власні малюнки про природу, екологічні проблеми рідного краю.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978