Меню

Наша школа – найкраща, а наш директор – найчудовіший!

Розміщено: Квітень 3, 2021 в 2:12 pm

NEWS

Ось уже понад 20 років очолює Володарську спеціалізовану школу-інтернат розумний, мудрий, порядний, вимогливий, добрий керівник, наш директор Косовський А. І. Не кожен може бути дуже суворим, але одночасно й справедливим керівником, але він саме той, хто гармонійно поєднує ці якості. Його можна назвати Учителем усіх учителів. Підхопивши естафету попередніх поколінь, Анатолій Іванович зберіг і примножив найкращі традиції школи. 

Директор завжди сповнений ентузіазму та ідей. Це завдяки його наполегливій праці гостинно відчиняють двері і світлі класні кімнати, і затишні спальні корпуси, і простора їдальня, і оновлений медіацентр, і сучасні комп’ютерні класи, і простора актова зала, і спортивний зал, і медичний корпус. Щодня він віддає не тільки свою працю, свій розум і талант, але й своє серце, щоб сіяти мудре, добре, вічне на нелегкій педагогічній ниві.

Анатолій Іванович разом з педагогічним колективом школи дбає про виховання освіченої, морально і фізично здорової, естетично розвиненої, працелюбної, життєтворчої особистості громадянина України.

3 квітня Анатолій Іванович зустрів свій 55 День народження. З нагоди ювілею найкращі слова привітань линули на адресу директора школи звідусюди: із міст, селищ і сіл Київщини, із Італії, Іспанії, США – від вдячних учнів, колег, друзів і знайомих. 

Колектив Володарської спеціалізованої школи-інтернату приєднується до всіх привітань і бажає Анатолію Івановичу, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Поділитись: