Меню

Навіки молоді – герої Крут

Розміщено: Лютий 1, 2019 в 10:14 am

NEWS

 «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани». Цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. Знати і пам’ятати історію своєї держави важливо для кожного з нас, адже потрібно знати шлях, який пройшла наша країна, у якій ми народилися і живемо. А історія наша полита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами.

29 січня 2019 року виповнилася 101 річниця відтоді, як у бою під станцією Крути загинув цвіт української нації. Учнівський та педагогічний колективи КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» на годинах спілкування «Вони загинули за Україну», «Навіки молоді – герої Крут», вшанували пам’ять героїв, які стали символом героїзму нашої держави та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Діти ознайомилися ще з однією із трагічних сторінок історії України. Педагоги, здійснивши екскурс в історію, розповіла про подвиг студентів, які віддали своє життя за волю України, показали слайди та акцентували увагу дітей на порівняльній характеристиці подій 1918 і 2014 років, подій сьогодення. Протягом заходу школярі читали вірші та мали змогу почути патріотичні пісні, присвячені пам’яті героїв Крут.

На завершення присутні запалили свічку та хвилиною мовчання вшанували загиблих, які ціною власного життя боронили від агресора свободу та незалежність держави.

 

 

Поділитись: