Меню

Нехай дитинство буде яскравим!

Розміщено: Червень 1, 2021 в 12:45 pm

NEWS

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих є філософією нашого життя.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя ми, колектив Володарської спеціалізованої школи-інтернату, готові на все, навіть долати труднощі і перешкоди.

Неймовірне свято для учнів відбулося на території школи першого літнього дня. Безліч мега позитивних емоцій та чудових моментів чекали на школярів у  День захисту дітей. Одним із їх улюблених видів відпочинку є ігри на свіжому повітрі, тому педагоги із задоволенням розважали учнів на локаціях: «Ку-ку, мій друже», «Пікассо відпочиває», «Смішне перо не в гусака», «Невідоме про відомих», «Муха Цокотуха», «Співай, пташечко, співай», «Вам таке й не снилось», «Посміхніться, вас знімають». Територія школи уквітчалась дитячими усмішками. Школярі, одягнені в костюми прибульців, брали участь у конкурсах, танцях, розважальних іграх, флешмобах. 

На кожному кроці всіх чекали приємні несподіванки: фотозони, вернісаж дитячої творчості «Щасливе дитинство», фотовернісаж «Країна дитячих розваг», вислови про дитинство на хмарині, цукерці, повітряній кулі, класній дошці, глобусі тощо.

Весь час на майданчику тривала атмосфера радості та щастя. Втомлені, але задоволені, винуватці свята смакували кашею, піцою та морозивом.

Розважальну частину доповнила цікава й змістовна інтерактивна лекція «STEM – навчання через дослідження» та демонстрація експериментів з природничих наук у рамках Відкритої освітньої лабораторії. 

Сюрпризом для дітей з малозабезпечених сімей стала поїздка в Київський  академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського.

Завершилося свято запальною дискотекою з конкурсами та розвагами.

І, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Тож щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Поділитись: