Меню

Незабутні моменти з «Жіночим кварталом»

Розміщено: Червень 15, 2021 в 5:35 am

NEWS

Спекотний гумор у поєднанні з красою зробив випускникам 2021 року Володарської спеціалізованої школи-інтернату літній вечір 14 червня ще більш яскравим і насиченим. За сприяння нашого земляка-володарчанина Сергія Янковенка юнаки та дівчата побували на шоу «Жіночого кварталу» в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневому палаці) м. Київ. 

Концертна програма, насичена танцювальними і вокальними номерами, гумористичними репризами і жартами, не залишила нікого байдужим і з властивою жінкам легкістю допомогла насолодитися незабутніми моментами. 14 найрозумніших і прекрасних дівчат, серед яких артистки, зірки «Ліги сміху» і «Голосу країни», тонким іронічним гумором розважали присутніх.

У сучасної жінки багато ролей і завдань, швидкість її життя так стрімко збільшується, що тем для жартів того вечора було більш ніж достатньо.

Виступ «Жіночого кварталу» став для наших випускників джерелом гарного гумору, темою для обговорення і легким настроєм.

Дякуємо всім, хто доклав максимум зусиль, аби вчорашні учні весело провели час. 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978