Меню

Незабутній день, яскраві враження

Розміщено: Жовтень 25, 2019 в 8:09 am

NEWS

23 жовтня юні науковці КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» взяли участь у мотиваційно-навчальному практикумі «Наукові дослідження. Методологія теоретичних та практичних досліджень з математики, фізики та астрономії», що відбувся на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Саме цього дня діти впевнилися, що такі, на перший погляд, складні науки є найзагадковішими, найцікавішими і найпотрібнішими суспільству. У просторій залі Вченої ради зі школярами спілкувалися представники фізико-математичного факультету.

Особливе зацікавлення викликали в юних фізиків та математиків лабораторії тунельної мікроскопії та кріогенної техніки. Діти вперше на власні очі побачили єдиний в Україні тунельний мікроскоп та дізналися про потенціал кріотехнологій.

Жвавий діалог, розв’язування математичних задач, заморожене за допомогою рідкого азоту смачне морозиво нікого не залишили байдужим. Школярі ще більше занурилися у світ наук.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4363471 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978