Меню

Незвичайна словесно-музична подорож

Розміщено: Листопад 15, 2019 в 9:41 am

NEWS

15 листопада 2019 року в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся святковий концерт з нагоди 101-ї річниці повернення Польщі незалежності. Його підготували учні Польського освітньо-культурного центру в Білій Церкві разом з учнями Володарської спеціалізованої школи-інтернату.

Глядачі вирушили в незвичайну словесно-музичну подорож до історії, під час якої дізналися, скільки вибоїстих доріг довелося пройти Польщі, щоб здобути незалежність. Для перегляду було запропоновано два короткі відео про жахливі події з історії Польщі та про людей, завдяки яким Польща нарешті знову змогла стати вільною і процвітаючою країною. І хоча історія Польщі невесела, День її Незалежності – це як ще один День народження, –  дуже радісне свято. Тому діти з гідністю та радісно вшанували пам’ять поляків, які боролися за свободу своєї країни – співали сучасні версії військових пісень, танцювали польські та українські танці, декламували патріотичні вірші про Польщу, складали побажання, а в кінці заспівали їй пісню-молитву, текст до якої написала голова Польського освітньо-культурного центру в Білій Церкві Оксана Токаренко.

На урочистості був присутній пан Яцек Гоцловський, радник Консульського відділу Посольства Польщі в Києві. У своєму виступі він підкреслив, що святкування Дня незалежності є дуже важливим, оскільки змушує відчувати дух патріотизму, дух єдності. Він склав побажання Польщі та Україні, привітав дітей з успішним виступом, подякував за приємний вечір та подарував їм пісенники з патріотичними піснями.

Дирекція Володарської загальноосвітньої школи-інтернату та Польського освітньо-культурного центру у Білій Церкві підготували для дітей святковий торт, солодощі та піцу.

Впевнені, що цей концерт надовго залишиться в серцях і пам’яті усіх, хто на нього прийшов.

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978