Меню

Ніщо так не зближує, як вишиванка

Розміщено: Травень 17, 2019 в 9:13 am

NEWS

Одягнімо, друже, вишиванки —
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.

Для нас, українців, вишиванка – це не просто одяг, це щось особливе, святе й рідне. Вона – наш символ, що зберігає коріння нації, ідентичність та розуміння себе.

Яскравими та щирими усмішками був сповнений день 16 травня. Адже в цей весняний час відбувається свято нашої національної гордості – День вишиванки. Широкої популярності набув він і у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті. Варто зазначити, що з кожним роком до нього долучається все більше і більше учнів та працівників. І хоча вишиванка вже давно стала традиційним святковим одягом у закладі, у цей день вона набуває особливого значення.

Сонячне шкільне подвір’я майоріло різнобарвними вишиванками, в які були одягнені діти, молодь та педагоги. Усміхнені та щасливі, що носять горде ім’я українця, діти ще й прикрасили свої голівки стрічками, обручами зі штучними маками, соняшниками, калиновими кетягами та квітами рідної землі.

Масштабним та вражаючим дійством став танцювальний флешмоб «Моя сорочка-вишиванка» біля центрального корпусу. Під супровід віночка із запальних українських пісень учні та педагоги повторювали за ведучими  жваві рухи.

Вдягнувши в цей день сорочки та сукні, колектив школи вкотре довів, що любов до України живе в його серцях.

Поділитись: