Меню

Новорічна феєрія

Розміщено: Грудень 28, 2018 в 8:36 am

NEWS

Зустріч Нового року – це пора таємнича, хвилююча, завжди радісна. І такі прості слова, як «З Новим роком! З новим щастям!», усі вимовляють з особливим почуттям, адже їх можна сказати тільки один раз на рік.

З наближенням Нового року кожен з нас чекає на сюрприз, десь у глибині душі завмирає в очікуванні казки. Саме 27 грудня велика дружна родина КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня санаторна школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» мала чудову можливість здійснити разом із казковими героями – символами 2019 року – захоплюючу мандрівку в пошуках найкращого місця для святкування Нового року. Подорожуючи «теплими» країнами, троє поросяток потрапляли в незвичайні ситуації. Можливо, усе б закінчилося для мандрівників більш трагічніше, якби не підтримка юних школярів, які брали активну участь у конкурсах, танцях та новорічними піснями допомагали оминати всі перешкоди. І врешті-решт герої дійшли висновку, що найкраще святкувати вдома.

У казковому зимовому лісі на всіх чекала новорічна красуня-ялинка та зустріч із Дідом Морозом і Снігуронькою, які з великим задоволенням привітали присутніх з прийдешніми святами та вручили призи. А їх у цьому році було дуже багато. Напередодні свята було оголошено конкурси на кращу вітальну листівку, стіннівку та костюм. Різноманітність та креативність учнів вражали своєю масштабністю. Тож найбільш активні юні таланти тримали солодкі нагороди. А найменші школярики отримали подарунки ще й від компанії «BAUTS», за що їм безмежна вдячність.

Святковий зимовий вечір, наповнений дзвінким дитячим сміхом, лагідним щебетання, приємними сюрпризами в затишній їдальні, є ще одним підтвердженням того, як дружно і весело проходять у школі різноманітні заходи.

Поділитись: