Меню

Новорічні дива продовжуються

Розміщено: Січень 4, 2019 в 8:02 am

NEWS

Новий рік ми зустрічаємо по-різному: хтось у сімейному колі, інші з друзями, однокласниками. Та всіх нас об’єднує одне – кожен чекає в цю ніч на справжнє новорічне диво. І саме його подарували небайдужі люди.

4 січня за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука та департаменту освіти і науки КОДА учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату побували в місті Києві на казковій виставі «Академія бешкетників», що відбулася в Національному палаці мистецтв «Україна».

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з особливими потребами та обдаровані діти спостерігали неперевершене новорічне дійство. Під час шоу школярі побачили виступи артистів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

«Академія бешкетників» – це чудова вистава для дітей різного віку з використанням повітряної гімнастики, еквілібристики, жонглювання, акробатики, пантоміми, клоунади, хореографії, ілюзії, вокалу, відеографіки та спецефектів. Витівки казкових героїв створили новорічну атмосферу й подарували святковий настрій.

Вистава – захоплююча історія, яка ще раз довела, що  тільки разом можна подолати будь-які перешкоди, а добро завжди перемагає зло. Учні отримали не лише естетичне задоволення від майстерності та артистизму героїв на сцені, а й оцінили повчальний характер новорічної вистави.

Новорічні подарунки від Діда Мороза додали ще одну родзинку в прекрасний святковий день.

 

Поділитись: