Меню

Новий член колективу – волонтер Корпусу Миру

Розміщено: Жовтень 17, 2019 в 9:07 am

NEWS

 Протягом тривалого часу педагогічний та учнівський колективи Володарської спеціалізованої школи-інтернату очікували на зустріч із носієм англійської мови із США. Для цього була проведена велика організаційна робота.

17 жовтня нарешті відбулася перша цікава зустріч колективу школи з волонтером Корпусу Миру Тайлером Вентурою. Запрошений гість приїхав на Володарщину зі Сполучених Штатів Америки, а саме Північної Кароліни. В одному із найпрестижніших американських університетів волонтер вивчав історію. За програмою Молодіжного розвитку Корпусу Миру Тайлер два роки проживатиме в селищі, вивчатиме досвід роботи з молоддю, допомагатиме поглибити знання з англійської мови дітям та ознайомить володарчан з американськими традиціями й культурою в цілому. 

Перед тим, як приїхати у Володарку, у Києві, разом із новоприбулими волонтерами з Америки, Тайлер склав урочисту присягу, адже для них перебування в Україні – це не просто робота, це престиж і велика відповідальність.

Привітав гостя у стінах закладу директор школи Косовський А. І., який наголосив на важливості такої співпраці та висловив сподівання, що перебування волонтера на Володарщині буде корисним як для учнів, так і для педагогів.

Учителі та вихователі мали чудову нагоду поспілкуватися з безпосереднім носієм американської культури та дізнатися багато цікавого про його країну й, зокрема, про нього.

Після зустрічі гостю провели цікаву екскурсію закладом та Володарським краєм. 

 

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4363471 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978