Меню

Обізнаний – значить захищений

Розміщено: Березень 19, 2021 в 11:07 am

NEWS

До Володарської спеціалізованої школи-інтернату завітала місцева пожежна команда. Рятувальники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини  продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль та озброєння, розповідали, в яких випадках, які засоби використовуються, надали інформацію щодо характеристики та можливостей техніки й підрозділу, а також відповідали на запитання допитливих школярів, як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших.

Під час заходу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки в процесі життєдіяльності, розповіли про основні причини виникнення загорянь, наслідки пожеж.

Також акцентували увагу школярів на правилах поводження з вибухонебезпечними і незнайомими предметами.

Найбільше дітей потішило практичне заняття з одягання захисного одягу рятувальника. По закінченню всі охочі змогли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватися на фоні пожежної техніки. Захід був повчальним, корисним та цікавим. Учні залишилися задоволені.

Діти не завжди достатньо усвідомлюють, до яких тяжких наслідків може призвести порушення правил пожежної та особистої безпеки. Тому акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» має на меті не тільки нагадати  необхідні правила, а й вчить кожного її учасника замислитися над питаннями власної безпеки, звернути увагу на дії, аби уникати ситуацій, що можуть призвести до трагічних наслідків.

 

Поділитись: