Меню

Обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Володарщині

Розміщено: Червень 22, 2019 в 12:55 am

NEWS

 

 

З 20 по 22 червня 2019 року на базі комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Гра проводиться з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України. Організатори гри: департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». 

Учасниками заходу стали 360 джур – учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти від районів, міст, ОТГ Київщини. У тому числі рій-гість з міста Авдіївка Донецької області та рій комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».

Розпочалася гра 19 червня у м. Білій Церкві біля стели Героям Небесної Сотні та на місці дислокації 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, де відбулося урочисте відкриття гри за участі керівників Київської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки, Білоцерківської міської ради, представників обласної Ради козацтва та військовослужбовців.

По завершенню програми заходів у в/ч А 2167 учасники гри переїхали до комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Протягом трьох днів проведено ще 7-м конкурсів. 

Усі рої було розділено на 6 куренів, обрано виховників, курінних, девізи та пісні. Щодня проводилися ранкові руханки, ранкові та вечірні збірки роїв під Державний Гімн України, Гімн ЗСУ «Зродились ми великої години». Для виховників проведено тренінг «Школа виховників джур».

Крім змагальної частини, для учасників заходу було запропоновано і розважальну програму: гутірки, етнодискотеку. Велике враження на молодь справив урок мужності за участю мистецького гурту «Побратими» з Таращанського району. Також проведено низку майстер-класів: козацькі ігри, настільні історичні ігри («УПА. Відповідь нескореного народу», «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921»), «Туристська смуга перешкод», «В’язання туристських вузлів», «Тактична медицина», «Саперна підготовка», презентація проекту «Славетні Епохи України».

Переможців та призерів гри нагороджено кубками, грамотами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, а також настільними історичними іграми та літературою, наданими на безоплатній основі Українським інститутом національної пам’яті.

Працівники комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» на чолі з директором Анатолієм Косовським якісно організували побут та смачні страви, за що учасники гри були їм вдячні.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978