Меню

Обмін передовим педагогічним досвідом

Розміщено: Листопад 21, 2019 в 3:51 pm

NEWS

21 листопада представники педагогічного колективу Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь у семінарі-презентації, що відбувся в ліцей міжнародних відносин № 51 м. Київ. На розгляд освітян був представлений ювілейний практико зорієнтований збірник «Інноваційний поступ ліцею: погляд крізь століття», який є результатом творчої співпраці колективу ліцею та провідних учених Інституту педагогіки НАПН України.
З вітальними словами до присутніх звернулася директор ліцею Світлана Шевцова та зазначила, що «головне завдання присутніх – зробити територію України – територією успіху, а за українськими дітьми – майбутнє нашої країни».
Кандидат історичних наук, завідувач сектору державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Іван Єрмаков під час виступу звернув увагу на інноваційні зміни, які є шляхом до якості освіти, та високо оцінив досягнення педагогічного та учнівського колективів закладу.
Презентація досвіду складалася з семи розділів, як і збірник. Ця книга покликана синтезувати набуті знання з фахових дисциплін. Водночас, вона продовжує педагогічні традиції й, разом з тим, започатковує інновації.
Чудово розкрити зміст творчого доробку освітянам допомогли виступи учнів. Окрасою семінару-презентації стали вистава «In the wild, wild wood», поетична сторінка «Горить свіча – духовності свіча», а також прекрасні музично-фольклорні номери.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978