Меню

Один день наукових канікул

Розміщено: Жовтень 31, 2019 в 8:07 am

NEWS

У рамках реалізації програми «Обдарована особистість», відповідно до угоди про співробітництво з Науковим центром «Мала академія наук України» та її територіальними відділеннями, 30 жовтня учні 8-9 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь в осінній сесії «Наукової школи краєзнавства та туризму» Національного авіаційного університету.

Школярі цікаво, винахідливо, змістовно провели один день шкільних канікул з науковцями та студентами університету. Юні географи із задоволенням прослухали інтерактивні лекції викладачів НАУ, відвідали майстер-клас зі спортивного орієнтування та  побували в Музеї історії НАУ та Національному авіаційному музеї.

Не менш змістовну інформацію отримали діти й у геологічному музеї Національного інституту геології. Експонати наочно демонстрували виникнення Землі та її геологічну історію, еволюцію організмів, мінерали, гірські породи тощо. Нікого не залишили байдужими вироби з каменю та мінерали, вирощені власноруч студентами.

Сподіваємося, що профорієнтаційна інформація, яку отримали учні під час осінньої сесії, буде корисною при виборі вузу в майбутньому.

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978