Меню

Онлайн-навчання у Всеукраїнських літніх наукових школах

Розміщено: Червень 18, 2021 в 9:19 am

NEWS

Мала академія наук України організувала онлайн-навчання у Всеукраїнських літніх наукових школах з різних навчальних предметів. Формат літніх шкіл поєднує інтенсивне навчання та активний відпочинок. 

Учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату виявили бажання навчатися і стали активними слухачами хіміко-біологічної школи. Для учнів 9-11 класів 15–19 червня біологічна школа проводить заняття, тематика яких «Генна інженерія». Учасники школи ознайомилися з різними методами виділення ДНК, клонування генів і генетичної трансформації. Під час лекцій учні отримали поглиблені знання і практичні навички в генній інженерії. Насамкінець виконали завдання для самоконтролю та підсумковий тест. 

А для учнів 7 – 9 класів 22–25 червня планується робота хіміко-біологічної школи за темою «Світ очима хіміків і біологів: органічні і неорганічні речовини, які нас оточують».

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978