Меню

Ось воно яке, наше літо

Розміщено: Липень 25, 2019 в 12:50 am

NEWS

«Світ можна змінити, роблячи дітей щасливими», – у цьому переконані організатори й вожаті мовного STEM табору, що протягом двох місяців діяв на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». У таборі активно, весело й цікаво протягом чотирьох змін відпочивали майже 150 хлопчиків та дівчат з усієї Київщини. Але найприємніше те, що саме тут залюбки пройшло дозвілля дітей, які навчаються в закладі. 

Ці прекрасні дні літа юні відпочивальники провели незабутньо. Програма табору поєднувала в собі творчу, інтелектуальну та активну фізичну складові. Кожна зміна незвичайна й присвячена була окремій темі: «Школа Хогвартс-2019», «Політ навколо світу», «Приземлення інопланетян», «Піратський корабель «Веселий Роджер». 

У таборі діти отримали можливість вчитися розважаючись, проходити квести та розв’язувати завдання англійською мовою – весело, цікаво та з новими друзями. Усі заняття розроблені у формі змагань та ігор, що створило невимушену атмосферу для пізнання відпочивальниками навколишнього світу і себе самих. 

Перебування серед живописної природи Володарщини не лише корисно для здоров’я, але також пробудило в молоді відчуття прекрасного. За хорошої погоди всі елементи програми проводилися на свіжому повітрі, що позитивно впливало на самопочуття учасників та учасниць табору.

Незабутнім залишиться в спогадах час, проведений у «Парку «Сакура», де хлопчики й дівчатка разом із наставниками поринули у світ японської культури. 

Щоразу по-новому відбувалися бали знайомств юних відпочивальників: «маглів», «піратів», «стюардес і пілотів», «інопланетян». Діти намагалися представити себе і свою команду якнайкраще. 

Для всебічного розвитку активних юнаків та дівчат проводилися різні майстер-класи: виготовлення 3D-малюнків, декупаж, малювання на асфальті, виготовлення костюмів і сувенірів тощо.

За час відпочинку вихованці табору багато чого нового дізналися та багато чому навчилися. 

Активний відпочинок на природі, що може бути кращим… Лагідні хвилі в спекотну погоду звабливо закликали хлопчиків та дівчаток поніжитися в прозорому лоні мальовничої Росі. Часто похід на річку перетворюється на справжні спортивні змагання. 

Рух, спорт, змагальний дух – усе це теж було в мовному STEM таборі, а особливо під час змагань «Веселі старти». 

Який же табір без туризму? Неперевершений туристичний квест, лазіння по канату, складання намету, вирішення складних завдань, потім пошук скарбів і чудове закінчення вечора на березі річки зі смачним шашликом та кашею створювали емоції, що не передати словами.

Кожен день у таборі – це неповторність. Кожна дитина проявляла себе по-особливому. Хтось чарував милозвучністю пісні, хтось запальним джайвом, хтось закохувався в звучання струн гітари, чи, можливо, в дотепну сценку. 

Кожен відпочивальник знаходив заняття до душі, особливо юні конструктори, які постійно знаходилися в творчому пошуку. 

Не залишали нікого байдужим і робототехніка та програмуванням. Юні відпочивальники із задоволенням брали участь у майстер-класах зі збирання і програмування роботів-конструкторів. 

Родзинкою кожної зміни став відеоблог, який наставники разом з дітьми знімаюли, монтували та викладали на YouTube-канал протягом усього часу перебування в таборі. 

Під час відпочинку діти знайшли нових друзів, навчилися підтримувати один одного та допомагати. 

І все ж таки прийшов найбільш хвилюючий момент – час прощання. Чимало цьогорічних відпочивальників зізналися, що намагатимуться досягати успіхів у навчанні і пізнанні навколишнього світу і надалі та обов’язково ще повернутися в табір.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978