Меню

Останній дзвоник відлунював святково

Розміщено: Травень 31, 2019 в 12:42 am

NEWS

Веселе й водночас сумне шкільне подвір’я КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» 31 травня зустрічало востаннє в цьому навчальному році велику дружну родину. 

Останній дзвінок – це завше свято, особливо для тих, хто вирушає в доросле життя. Відтак урочистості розпочались із зустрічі майбутніх випускників, котрі приїхали на урочисту лінійку на білосніжному лімузині, та останньої мандрівки на казковому літаку. Цього дня пасажири-школярі, учителі та батьки здійснювали прекрасний політ та вимушене приземлення на островах, котрі здавна були їм знайомі: «Спогади», «Мрії», «Дитинство» тощо. Уся школа цвіла барвистими квітами, що красувалися на вбранні учнів та педагогів. Хлопчики та дівчатка прийшли на свято у вишиванках, тому ця подорож стала для них більш святковою. 

Традиційно, аби сказати теплі слова побажань із нагоди завершення ще одного навчального року, на борт літака завітали директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценко В. В. та настоятель храму Трьох Святителів митрофорний протоієрей Михаїл Рискін, щоб подякувати педагогам за щоденну працю, знання і досвід, за те, що вкладали особливий сенс у кожне слово і за те, що направили молодь у потрібному напрямку; старшокласникам побажали, щоб знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності.

Але найприємніше було отримувати напутні слова від шкільного батька – директора школи А. І. Косовського. Анатолій Іванович привітав випускників, які відсьогодні стануть на стежку дорослого життя, а всім присутнім побажав щедрої долі, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та гарного відпочинку й наснаги в наступному навчальному році. Також директор відзначив учнів грамотами та подяками за перемоги в олімпіадах і активну участь в позашкільних заходах. 

Класний керівник Купріянчук Л. А. теж привітали своїх випускників та вручили прекрасні букетики незабуток, які б нагадували про школу, клас, учителів та однокласників. А школярі влаштували для них розважальну програму: вражали драйвовими танцями, віршами і піснями.

Зі сльозами на очах випускники попрощалися зі своїм навчальним закладом, який уже давно став для них рідним, учителями та закружляли в ніжному вальсі. 

Але не обійшлося без сюрпризів. Після традиційного повільного танцю з партнерами-однокласниками, приземлившись і зійшовши з трапу літака, школярики влаштували свій улюблений танцювальний флешмоб.

Про завершення навчального року всім присутнім сповістив останній дзвінок, який трішки схвильовано звучав у руках кожного випускника, а потім перейшов до десятикласників. 

Шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті. Тож шановні випускники, нехай ваші мрії здійсняться, усе в житті складеться. В легку путь! І в добрий час!

Поділитись: