Меню

Пам’ять вічно жива

Розміщено: Травень 9, 2019 в 8:47 am

NEWS

09

Усе далі й далі відходять від нас грізні роки війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за щастя інших.

У Володарській спеціалізованій школі-інтернаті з 7 по 9 травня проведено ряд заходів, присвячених Дню Перемоги у Другій світовій війні та Дню пам’яті й примирення.

У школі оформлено виставку книг та історичних документів «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», здійснено перегляд художнього фільму «Розвідка», присвяченого героїчному минулому.

У кожному класі відбулися голини спілкування, серед яких «Славімо День Перемоги», «Рокам ніколи пам’яті не стерти», «Коли пам’ятаємо, ми не переможні» тощо.

Діти декламували вірші, прозу про війну. Зворушливо лунали тематичні пісні. Але в кожному з них – краса рідного краю, великий подвиг і велика трагедія нашого народу.

Бог забирає до себе найкращих, але світла пам’ять про них житиме в серцях. На мить усі завмерли в скорботній хвилині мовчання.

9 травня працівники школи здійснили традиційну ходу миру та єднання до обеліска Слави, де відбувся традиційний мітинг-реквієм «Пам’ятайте живих і померлих солдатів. Схиліть голови – шану віддайте!» Сльози смутку, гордості та подяки витирали з облич присутні, адже усім приємно було  святкувати цей день разом із справжніми героями різних поколінь, котрі не шкодуючи свого життя, відстоювали й відстоюють наше мирне сьогодення.

Ці заходи – лише маленька частинка великої данини пошани.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978