Меню

Пам’ятаймо разом

Розміщено: Листопад 23, 2019 в 3:46 pm

NEWS

Згадайте нас – бо ми колись жили…
Зроніть сльозу, і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали вічно…
Голодомор – явище, яке навіки викарбуване в книзі буття українців. Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує жертв геноцидного голоду 1932–1933 років.
З метою розширення знань учнів про трагічні роки та наслідки Голодомору з 18 по 23 листопада у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулися заходи, приурочені цим подіям.
Вшановуючи пам’ять невинно убієнних, учні відвідали музей «Звитяги та трагедії України». З цікавістю діти слухали засновника музею, директора Асоціації дослідників Голодомору в Україні Олександра Ушинського, учителя історії Олександра Петракова, які розповіли про тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробування. Не залишила байдужими школярів тематична експозиція, яка стосувалася Голодомору. Тут представлені документи, фотографії та публікації про геноцид українського народу, спогади та свідчення очевидців.
Учні 7-9 класів ознайомилися з причинами, масштабами та наслідками трагедії під час години пам’яті «Голодомор 1932–1933 років – біль серця всієї України». Педагоги підготували презентацію й відеофрагмент, підібрали вірші про Голодомор, історичні дані про страшні події в Україні. Школярі змусили задуматися кожного з присутніх над трагедією, що не оминула майже жодної української сім’ї.
У суботу о 16 годині вихованці взяли участь у акції «Запали свічку пам’яті» та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності й витримки.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978