Меню

Педраду ліцею присвятили питанням розвитку стратегії закладу

Розміщено: Січень 27, 2023 в 6:58 pm

NEWS

27 січня відбулося засідання педагогічної ради колективу Київського обласного ліцею. Учасники зібрання обговорили найбільш важливі питання. Педраду, зокрема, присвятили розвитку стратегії освітнього закладу та обговоренню Положення про сімейну освіту.

Директор ліцею Анатолій Косовський наголосив на необхідності трансформуватися в умовах постійних змін та важливості створення стратегії розвитку закладу освіти, над чим колектив ліцею і розпочинає роботу. Адже створити стратегію означає спроєктувати майбутнє. Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти – це комплексний документ, яким буде визначено пріоритети та напрями розвитку закладу, а також способи і механізми їх втілення. Говорили про те, навіщо потрібна стратегія, принципи її розробки, місію та візію розвитку ліцею, про систему забезпечення якості освіти, професійний стандарт керівника та вчителя тощо. Колектив закладу вже здійснює перші кроки над створенням стратегії розвитку ліцею, завершити цю роботу планують до червня цього року.

Продовженням педради стала інтерактивна гра «Критерійний покер», тема якої «Як зробити школу успішною». Педагоги в дискусійній формі добирали аргументи, переконували, пояснювали свої погляди, шукали сенс спочатку в командах, а потім – у групі.

На засіданні визнали також і сертифікати підвищення кваліфікації.

З усіх розглянутих питань ухвалені відповідні рішення та надані доручення щодо їх виконання.

Поділитись: