Меню

Перше заняття ОПНШ для юних комп’ютерників

Розміщено: Лютий 26, 2019 в 5:48 pm

NEWS

25 лютого учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату разом зі своїм наставником взяли участь в обласній профільній науковій школи, що відбулася на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Юні МАНівці ознайомилися з технологіями організації та здійснення наукового дослідження у відділенні комп’ютерних наук МАН України.

Учасники профільної школи отримали практичні поради щодо написання науково-дослідницьких робіт, вибору теми, методики проведення дослідження, зокрема й на актуальному напрямі наукових проектів Інтернет-речей. Також діти дізналися про міжнародні гранти та цікаві проекти, участь у яких може стати важливим етапом у формуванні учнів, як майбутніх винахідників.

Юні науковці з великим зацікавленням спостерігали за презентацією нового пристрою, який застосовується під час польотів аеропланів.

Після виступу заступника декана факультету інформаційних технологій, директора академії Cisco та Oracle Academy деякі учасники заходу замислилися про реєстрацію і те, щоб пройти курс навчання з використання емулятору у дослідницькій діяльності.

Поділитись: