Меню

Підсумкова педрада відбулася

Розміщено: Червень 9, 2021 в 5:40 am

NEWS

7 червня, як і було заплановано, педагогічний колектив Володарської спеціалізованої школи-інтернату зібрався на підсумкову педраду «Про завершення 2020/2021 навчального року та переведення учнів на наступний рік навчання».

На засіданні було розглянуто та обговорено низку важливих питань, а саме: про успішність учнів, їх переведення на наступний рік навчання та видачу учням 9 класу свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти, про нагородження учнів за високі досягнення в навчанні, про замовлення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік. 

Про результати виконання навчальних планів освітньої програми 2020/2021 навчального року доповіла заступник директора з навчальної роботи Некраш Т. В. 

Виступаючі представили детальний аналіз роботи за всіма напрямками та накреслили плани на майбутнє.

І навряд чи щось допоможе розібратися в ситуації краще, ніж SWOT-аналіз. Цей метод допоміг вчителям і вихователям побачити та оцінити всі чинники, зокрема сильні та слабкі сторони, загрози й можливості. 

Під час роботи педагогічної ради панувала творча атмосфера, що сприяло ухваленню конструктивних рішень і визначенню перспективних завдань. 

Педагоги одноголосно підтримали проєкт рішення педагогічної ради в цілому.

Поділитись: