Меню

Пізнавальна екскурсія у БНАУ

Розміщено: Травень 18, 2023 в 5:11 pm

NEWS

У рамках «Дня науки» команда ліцеїстів Київського обласного ліцею, які є членами Київського обласного територіального відділення МАН України, відвідала факультети та наукові лабораторії Білоцерківського НАУ, де мали нагоду ознайомитися із сучасною матеріальною базою, напрямами наукових досліджень та науковими розробками у різних галузях.

Юні дослідники відвідали еколого-вегетаційний майданчик кафедри загальної екології та екотрофології, міжкафедральну клініку дрібних та екзотичних тварин, оглянули унікальну експозицію анатомічного музею кафедри анатомії та гістології ім. П.О. Ковальського.

Діти також ознайомилися із діяльністю Міждисциплінарного центру експертизи аграрних інновацій та підприємництва, юридичної клініки «Право і практика», лабораторії прикладної лінгвістики, науково-дослідної лабораторії психології розвитку особистості.

Упродовж заходу члени Малої академії наук дізналися про історичне минуле університету, яке нараховує декілька століть, його освітянські традиції та відомі імена вчених, які побудували надійний фундамент для сучасного розвитку науки у виші.

Поділитись: