Меню

Подаруй любов ближньому

Розміщено: Жовтень 9, 2019 в 12:31 pm

NEWS

У Володарській спеціалізованій школі-інтернату готують дітей до життя, а воно таке, як є – різне, без прикрас. Протягом декількох тижнів учні готували подарунки, проводили ярмарок та купували теплі речі. Коли все необхідне зібрали, то спланували візит.

9 жовтня волонтерська команда разом із педагогами відвідали будинок людей літнього віку в селі Руде Село. Подібні зустрічі вже стали доброю традицією закладу. Школярі завітали до літніх людей, як завжди, не з порожніми руками. Вони привезли заздалегідь підготовлені теплі подарунки та солодощі.

Також діти підготували для людей, обділених долею, цікавий концерт. Щирі привітання з побажаннями здоров’я, гарного настрою звучали майже в кожному номері художньої самодіяльності.

Жителі стаціонарного відділення будинку престарілих тепло, з усмішками зустрічали дітей. Яскраві костюми, артистичність хлопчиків та дівчаток, чудові голоси – усе це створило святковий настрій. Приємно було спостерігати за тим, як змінювався вираз обличчя стареньких.

Діти ще до кінця не розуміють, що таке самотність, біда, печаль, але вони вміють співчувати. Усе, що юні артисти робили, було від душі.

Тож повертаючись у стіни рідного закладу, школярів не полишала думка: які б сприятливі умови не були створені для стареньких, вони живуть без родини. Діти вирішили хоч інколи бувати в будинку престарілих та дарувати частинку радості цим знедоленим людям.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4363471 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978