Меню

Подорож країною Математика

Розміщено: Грудень 3, 2018 в 1:14 pm

NEWS

Математика – одна з небагатьох областей знань, яка дає потужну зарядку для розуму. Крім цього, викид ендорфінів після виконання складного завдання можна порівняти з перемогою в якомусь спортивному турнірі або набуттям давно бажаної речі.

Знайдене математичне рішення наповнює людину щастям, захватом, радістю, а такі почуття, як відомо, подовжують людині життя.

Уже стало доброю традицією в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III cт. – Центр реабілітації» в останню неділю листопада зустрічатися з царицею всіх наук – Математикою.

Протягом тижня діти створювали малюнки, розгадували кросворди, ребуси.

До учнів 3 та 4 класів завітали Розумниця та Незнайко, які провели їм урок жартівливої математики.

Учні 6 класу разом із одинадцятикласниками подорожували країною просторових фігур і вчилися їх виготовляти своїми руками.

Для учнів 5 класу була проведена інтелектуальна гра «Розумники та розумниці».

Учні 7 та 8 класів змагалися, розв’язуючи цікаві задачі, у грі «Подорож містом математичних загадок».

Щедра талантами українська земля подарувала людству не тільки чудових співаків, композиторів, письменників, а й визначних математиків. Для учнів 10 класу був проведений круглий стіл «Видатні математики України», на якому вони дізналися про життєвий шлях та наукові відкриття українських математиків, які були віддані науці, патріотами свого народу і зробили значний внесок у світову та європейську науку.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та ще більше зацікавилися цим предметом.

Поділитись: