Меню

ПОДОРОЖІ ФОРМУЮТЬ МОЛОДІСТЬ

Розміщено: Квітень 5, 2019 в 6:00 am

NEWS

Саме під таким гаслом проходив з 1 по 7 квітня 2019 року предметний тиждень «Географія мандрів». У сучасному світі молода людина, і не тільки, постійно в русі – подорожує, мандрує, відпочиває. Сьогодення вимагає від кожного комунікації для власної гармонії, задоволення в спілкуванні з оточуючим світом.

Упродовж тижня старшокласники проводили веселі перерви, а для молодших школярів готували вікторини про правила поводження в природі. Діти із задоволенням відгадували ребуси та кросворди, а також віртуально мандрували по паралелях та меридіанах географічних карт, розв’язували задачі, змагалися в інтелектуальних іграх, презентували проекти.

Незабутні враження залишила подорож по Володарщині. Школярі милувалися краєвидами рідного краю. Діти дізналися про 600-літнього Дуба-Володаря, уперше побачили цвітіння первоцвіту – запашного рясту. Побували біля меморіального комплексу в с. Нове Життя та віддали шану жителям, що були живцем спалені в трьох хатах під час Другої світової війни.

На завершення відбулася екологічна акція «Чисте довкілля», під час якої школярі прибрали узбіччя лісової дороги.

Тиждень географії виявився насиченим, цікавим та довів, що географічна наука корисна й захоплює своїми подорожами, збагачуючи людину інформацією, враженнями, емоціями й знайомствами.

Поділитись: