Меню

Поговоримо про кохання

Розміщено: Лютий 19, 2021 в 1:33 pm

NEWS

Про кохання не говорять, про нього все сказано… Тож 18 лютого колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» мовчки вдихав аромат закоханості, насолоджувався захоплюючою інтелектуально-розважальною грою «Хто зверху?», представленою цікавими і веселими конкурсами, романтичною музикою. Вибір форми заходу зумовлений популярністю серед підлітків відомого телепроєкту із Сергієм Притулою.

Розважальна гра складалася із 5 раундів та фінального змагання між командами. Закохані, мрійливі, вродливі, кмітливі, загадкові, веселі, розумні, жартівливі і всі, хто цього дня завітав у актову залу, прагнули перемоги своїй команді-шанувальниці, яка доводила, що світом керує кохання. За результатами конкурсів позиції таблиці учасників щоразу змінювалися. Ох і емоції вирували в залі! До останньої хвилини не спадала напруга: хто ж зверху – хлопці чи дівчата? Наприкінці дівчата зібрали всі сили і вщент розбили всі старання хлопців. Дуель завершилась тим, що все-таки дівчата зверху.

За результатами гри всі учасники отримали солодкі подарунки, а свято продовжилося запальною дискотекою.

Ніхто не залишився без сюрпризу. Протягом декількох днів працювала святкова пошта. Скринька була переповнена валентинками, які бог кохання Амур вручив із великим задоволенням.

Про кохання говорити не набридає. Тож під час години спілкування «Поговоримо про кохання», яка відбулася в 9 класі, учні жваво ділилися думками, обговорюючи основні аспекти цього найсильнішого почуття, яке здатна відчувати людина. На завершення провели вікторину, де розглянули літературний, історичний та офіційний вимір кохання.

Поділитись: