Меню

Поки ми пам’ятаємо, ми непереможні

Розміщено: Травень 9, 2023 в 8:51 pm

NEWS

Із метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років у Київському обласному ліцеї відбулися заходи, приурочені Дню пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня.

Класні керівники 7-11 класів провели для здобувачів освіти патріотичну мандрівку «Пам’ять вічно жива».

Учитель історії Олександр Петраков із ліцеїстами 9-11 класів організував вечір-спомин «Йде травень крізь хвилини, дні і роки, несе нащадкам спогади свої…»

У актовій залі закладу відбулася лінійка пам’яті «Вогонь війни в пам’яті навічно». На початку заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. На лінійці розглядалися події, пов’язані із становищем пересічних громадян тих країн, що потрапили в епіцентр бойових дій, опинились під окупацією, потрапили в полон, були кинуті в концтабори. Змістовні розповіді дали можливість повною мірою відчути трагедії тих днів.

Бібліотекар Валентина Павлівська в медіацентрі організувала книжкову виставку «Не загасити пам’яті вогонь».

У 7-А і 7-Б відбулися майстер-класи із виготовлення символічних маків.

Цей день викликає відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлює героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Низько вклоняємось воїнам, які подарували нам мирне майбутнє тоді, та героям, які стоять на захисті нашого майбутнього зараз.

Поділитись: