Меню

Потужний потенціал школи

Розміщено: Лютий 22, 2019 в 1:28 pm

NEWS

Уже стало доброю традицією щороку в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» вітати переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Школа має потужний потенціал творчої та обдарованої молоді і їй є ким пишатися.

Із високими досягненнями талановиту учнівську молодь привітав директор школи Анатолій Іванович Косовський та побажав не зупинятися на досягнутому й впевнено йти до мети. У своєму виступі він також зазначив, що лише той, хто розвиває свій талант, може отримати перемогу в майбутньому.

Протягом січня-лютого діти захищали честь школи, демонструючи глибокі знання з предметів, виявляли творчі здібності.

За виявлені глибокі знання з основ наук, досягнуті результати в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови окремі слова подяки звучали на адресу Мартиненко Оксани, учениці 9 класу (І місце), Островської Сальми, учениці 8 класу (ІІ місце), за зайняте ІІІ місце з математики – Сіяниці Пилипа, учня 7 класу.

Двоє учнів 10 класу брали участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Їхні роботи вирізнялися самостійністю висновків та аргументацією головної думки. Тому Петрова Міла посіла І місце (секція «Мовознавсто», відділення «Іспанська мова»), а Загоруйко Настя здобула ІІІ місце (секція «Екологія» відділення «Екологія та аграрні науки»).

Тож бажаємо учням досягати все нових і нових вершин.

Поділитись: