Меню

Прекрасне крокує щодня, щогодини від великого майстра до малої дитини

Розміщено: Квітень 19, 2019 в 4:33 am

NEWS

Саме ці чарівні слова стали девізом творчого звіту шкільних гуртків, що відбувся 18 квітня у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Таке різноманіття дитячих талантів побачити водночас випадає лише декілька разів на рік. У фойє школи діяла виставка робіт, на якій була представлена широка палітра дитячих творчих досягнень, розмаїття жанрів та репертуару, фантазія керівників та натхнення вихованців. Тут були роботи кулінарів і кравчинь, умільців писанкарства і бісероплетіння, вишивки й оригамі. Присутні були в захваті від того, що в умілих дитячих руках шматочки пластиліну ожили в квітах та деревах, писанках і храмах.

Найбільш насичена атмосфера творчості панувала в актовій залі. Діти під керівництвом наставників залюбки розповідали про свій гурток, підкріплюючи слова слайдами, та запрошували всіх охочих долучитися до їхньої діяльності.

Окрасою святкового дійства стала музична композиція у виконанні талановитих вокалістів гуртка «Веселі нотки». Незрівнянний емоційний заряд отримали присутні від цих дітей, які віддають увесь запал любові, вкладаючи свої серця в красу і тепле слово, що вкарбоване в пісню.

Танці прикрашають наше життя, несуть заряд бадьорості, естетики, грації, тому й охочих займатися в цьому гуртку щороку зростає. Різнобарвне музично-танцювальні попурі подарували вихованці хореографічної студії «MAXIMUM».

Також дивували присутніх модними зачісками вихованці гуртка «Перукар-стиліст». Хоча професія перукаря – одна з найдавніших, але не втрачає популярності й сьогодні.

Школярі так майстерно представили свої гуртки «Сяйво писанки», «Робототехніка», «Чарівні намистинки», «Кулінар-кондитер», «Юна кравчиня», «Світ рукомистецтва», що навіть ті діти, які відвідують один гурток, уже планували займатися в декількох. Адже напрямки гурткової діяльності школи сформовані відповідно до інтересів, здібностей і бажань учнів.

Святковий захід пройшов по-сонячному блискуче і був насичений особливою дитячою енергетикою, що зарядила глядацьку аудиторію бадьорістю та гарним настроєм. Цей творчий звіт неодмінно стане позитивним стимулом та джерелом натхнення для тих, хто прагне створити свої індивідуальні авторські роботи.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978