Меню

Прощавай, ще один навчальний рік!

Розміщено: Червень 11, 2021 в 9:50 am

NEWS

11 червня, коли природа милувала око яскравими квітами і дзвінким пташиним співом, теплий вітер приніс у Володарську спеціалізовану школу-інтернат свято Останнього дзвоника. І ось вся шкільна родина створила неперевершений фільм «Остання серія дитинства», головними героями якого були випускники.

Найщиріші вітання із завершенням навчання почули учні, вчителі та батьки від директора школи Анатолія Косовського, головного сценариста, який 11 років писав сценарій до фільму, – класного керівника Олени Гордієнко – та виконавчих продюсерів, батьків.

Усі 10 випускників заслуговують на найвищу нагороду. Найкращим акторам головні режисери – заступники директора – вручили «Оскар» у різних номінаціях.

Будь-який захід вирізняється оригінальністю та традиційно супроводжується яскравими виступами наших талановитих дітей.

Чарівним співом зворушили всіх присутніх призери вокального шоу «Калиновий голос Київщини» – ансамбль «Вокаліз». 

Для одинадцятикласників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін покликав випускників у самостійну життєву дорогу. Їм заздрила і дітвора, тому що хотіла бути такою ж дорослою, як і вони, і дорослі, тому що згадували свою юність.

Останні кадри фільму заповнили динамічний флешмоб та традиційний шкільний вальс у виконанні випускників, які сьогодні попрощалися з дитинством. 

Бажаємо нашим випускникам світлої життєвої дороги, успіху, творчих здобутків, легкого навчання надалі, а учням школи – гарного відпочинку влітку, позитивних емоцій і чекаємо їх з новими силами у вересні.

Поділитись: