Меню

«Розвиток творчої особистості в сучасних умовах»

Розміщено: Листопад 2, 2018 в 9:29 am

NEWS

Саме під такою назвою 2 листопада в Київському планетарії за підтримки Товариства «Знання» України, ПВНЗ «Університет сучасних знань», Інституту педагогіки НАПН України, департаменту освіти і науки КОДА КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», КПНЗ «Київська мала академія наук учнівської молоді» та Київського коледжу Університету сучасних знань відбулася Всеукраїнська науково-практична учнівсько-студентська конференція.

У заході, мета якого привернути увагу до сучасних можливостей розвитку творчої особистості, сприяти формуванню умов для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнівської та студентської молоді, пошук рішень та проблем розвитку творчої особистості, взяли участь і учні 9-11 класів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Щоб зацікавити присутніх, перед початком конференції у Зоряному залі Київського планетарію відбувся показ короткометражного фільму «Мандрівка до центру Чумацького шляху». Потім відбулися пленарне засідання, зустріч із науковцями, перегляд повнокупольного фільму «Подорож Сонячною системою» у форматі 3600 та робота секцій. Школярі з великим задоволенням взяли участь у секційному занятті «Розвиток творчої особистості учня старших класів».

На завершення заходу старшокласники відвідали виставку, яка стала цікавим доповненням до шкільного курсу астрономії. Охочі мали можливість зробити власноруч сувенір – пам’ятну монету.

Поділитись: