Меню

Шкільний HACKATHON – тріумф командної гри

Розміщено: Лютий 7, 2019 в 8:05 am

NEWS

7 лютого в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся незвичайний захід. Уперше 7 команд школи взяли участь в учнівському хакатоні, що проводився за методикою Cisco. Тема змагань була оголошена під час відкриття заходу і стосувалася безпечного дорожнього руху.

Упродовж дня учні 5-11 класів, які активно вивчали програмування, робототехніку, 3D-моделювання, використовували отримані знання на практиці. Адже хакатон – це завжди виклик, спринт та тест ідеї. Команди, працюючи над проектами, змогли з ярмарку ідей вибрати не тільки найважливішу, а й створити мультимедійну презентацію та діючу модель свого рішення за короткий час.

Відкриваючи захід, директор школи зазначив, що заклад має традиції проведення олімпіад, конференцій, конкурсів наукових робіт, але відтепер розпочато відлік учнівської науково-технічної творчості – хакатонів – та побажав дітям розвивати власні здібності й відкривати для себе все нові горизонти.

Після вступних слів учителя інформатики та жеребкування  учасники представили на розгляд найрізноманітніші роботи. Захищаючи свої проекти, діти показали високий рівень знань ще й з правил дорожнього руху.

Кожну команду оцінювало компетентне журі у складі директора школи А. І. Косовського, заступника директора з виховної роботи Л. В. Серпутько та двох представників Володарського відділу поліції, для яких тема хакатону була найбільш близькою. Звісно, всі проекти гідні похвали й нагород, тому незалежні експерти після активних обговорень назвали переможців. Призові місця отримали проекти  «Line of line» (9 клас),  «Розумний перехід» (5 клас) та «Безпечний перехід дороги» (10 клас).

Учасники команд продемонстрували присутнім, що програмування та робототехніка, а особливо їх поєднання, є надзвичайно цікавими та захоплюючими.

Поділитись: