Меню

Сміх продовжує життя людини

Розміщено: Березень 11, 2019 в 7:06 am

NEWS

Люди, насправді, дуже часто сміються. Причина сміху буває різна: чи твій друг розповів щось смішне, чи ти сам побачив, чи почув, чи згадав. Звісно, сміятися можна й без причини, але якщо ти у колі друзів, то вони завжди тебе підтримають. І вже давно відомий факт, що сміх продовжує людське життя. Головне, щоб він був щирий, від серця. Але вся справа в тому, що сміх не народжується сам по собі. Але цього разу причина, дійсно, була.

10 березня учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» завітали на концерт «Ліга Сміху. Ювілейний тур», що відбувся в БК «Росава» м. Біла Церква. Діти не могли стримати своїх щирих емоцій, адже це – один з найпопулярніших гумористичних проектів на нашому телебаченні, який займає найвищі сходинки за рейтингом серед усіх любителів смішного, нового і молодіжного.

Концерт був цікавим і, щонайголовніше, дуже смішним. Діти насолодилися іскрометними жартами відомих українських гумористів. Дотепний гумор оцінювався щирими оплесками вдячних глядачів. Команди презентували себе і демонстрували свої сильні сторони. Виступи колективів, як завжди, базувалися на класичному дусі, який завжди підкріплений інтелектуально й актуально. Гумористи, відомі глядачам своїми вокальними й хореографічними талантами, не залишили без пісень і танців присутніх.

У залі панувала атмосфера радості, гумору та чудового настрою. Школярі не переставали сміятися ні на мить, адже артисти-гумористи дивували своєю креативністю та непередбачуваністю. Діти не могли наперед знати, чим здивує команда в наступному номері. Тому з нетерпінням чекали на вихід гумористів, які з перших хвилин заполонили серця юних глядачів.

Дякуємо командам, що додали яскравих кольорів та теплих емоцій у ці перші весняні дні.

Безперечно, все, що відбулося, було б неможливим без студії «Квартал 95», генерального директора М. Л. Ткаченка. Окрема подяка ще одній людині, завдяки підтримці якої було вирішено найважливіші питання – представнику команди «ЗЗ» Сергію Янковенку. Щира вдячність вам усім за ту добру справу, що ви робите для нашої молоді!

Поділитись: